«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» відзначила День вишиванки

16 травня Україна вже за традицією відзначає День вишиванки. Мало хто знає чи згадує про те, що це свято було започатковано у Чернівцях. Всенародної любові і популярності набуло воно з 2010 року.

Цього дня у вишиванки вбираються і в Україні, і за кордоном. Особливо вони припали до душі світових зірок, які демонструють, що український одяг – тренд у всьому світі.

Чернівці, як і вся Україна, розквітли візерунками українських народних вишивок. Підтримуючи та зберігаючи традиції рідного краю, до Дня вишиванки вже традиційно долучилися і представники Чернівецької обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

«Українська вишиванка – це генетичний «код нації», і ми повинні берегти традиції свого народу. Тому обов’язково і з гордістю долучаємося до святкування Дня вишиванки. Для нас вишита сорочка – це ознака приналежності до свідомої спільноти, яка попри все пробиває собі шлях і утримує ідентичність України. Дуже приємно, що вишиванка сьогодні є своєрідним брендом України у світі», – зазначив голова Чернівецької обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Володимир Кедь.

Опубликовано: 16 травня 2019