Рабінович: Дайте мені посаду генпрокурора і тиждень – корупції не буде

«Щодня з екранів телевізорів говорять, що в усіх наших бідах винна корупція. Я готовий стати генеральним прокурором і за тиждень побороти корупцію. А потім, не обіймаючи жодних посад, стежитиму за тим, як виконуються передвиборчі обіцянки, які дали члени нашої партії».

Таку заяву зробив народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «П'ятий кут. Розвиток» на телеканалі NewsOne.

«Боротьба з корупцією є першочерговим завданням для нової влади. Справедливість має перемогти. Ми зобов'язані підвести підсумок правління команди Порошенка, зрозуміти, хто конкретно розкрадав наш бюджет, хто вночі вкрав 150 млрд із «ПриватБанку», хто вкрав 170 млрд із Пенсійного фонду, хто вкрав оборонні замовлення і куди йшли 5% військового збору, які ми всі сплачували? Українці повинні знати прізвища казнокрадів і номери рахунків, на які виводилися наші з вами гроші. Якщо ж правоохоронці не знайдуть винних, то і правоохоронців теж потрібно міняти», – підкреслив парламентарій.

Голова партії «Опозиційна платформа – За життя» заявив, що готовий особисто очолити Генеральну прокуратуру України і за тиждень побороти корупцію.

«Після перемоги нашої партії на парламентських виборах я мрію бути генеральним прокурором. Мої колеги кажуть: «Нам також хотілося б на це подивитися». Ця каденція парламенту проголосувала за те, що посада генерального прокурора не передбачає юридичної освіти. Може, наші депутати такі далекоглядні, і проголосували за це рішення не «під Луценко», а «під мене»? Я завжди говорив: «Мені не потрібні міністерські портфелі. Дайте мені посаду генпрокурора, тиждень строку, і з корупцією буде покінчено! Мені потрібен рівно тиждень!» – запевнив Вадим Рабінович.

Народний депутат обіцяє, що після перемоги очолюваної ним партії на парламентських виборах він не буде обіймати державні пости, а зосередиться на виконанні передвиборних обіцянок політичної сили.

«Не виключаю, що у мене буде можливість очолити Генеральну прокуратуру. Запевняю – до цього готовий! В українській політиці не вистачає людей, які б після перемоги на виборах замість того, щоб торгуватися за затишний кабінет для себе, відповідально стежили б за виконанням передвиборчих обіцянок їхньої політичної сили. А я цим займуся! Я не обійматиму державні посади – я відповідатиму за виконання наших передвиборчих обіцянок і виправлятиму будь-якого партійця, який хоча б на крок ухилиться від курсу, який ми проголосили. Вважаю, що саме це шлях до успіху!» – резюмував Вадим Рабінович.

Опубликовано: 28 травня 2019