«Опозиційна платформа - За життя» відроджує добросусідство серед дніпрян

У Дніпрі проходить серія дворових сімейних свят, які міська організація «Опозиційна платформа - За життя» проводить в різних районах міста. Тільки протягом останнього місяця відбулось близько 10 заходів такого формату. Вже більше тисячі людей душевно провели час в своїх дворах: діти грали разом з аніматорами, дорослі брали участь в різноманітних конкурсах, дивилися кіно і мультфільми на кіноавтівці, яка спеціально приїжджає в міські двори.

«Такі сімейні свята, які організовуються за ініціативою керівника дніпровської парторганізації «Опозиційною платформи - «За життя» Геннадія Гуфмана, дають можливість об'єднати людей, познайомити їх і відродити те старе забуте почуття добросусідства, гуляння у дворах і теплого спілкування з сусідами», - зазначив глава фракції «За життя» в Дніпровському міській раді Сергій Нікітін.

Участі дніпрян в недавньому дворовому святі, яке пройшло у дворі за адресою бульвар Платонова, 26, не завадив навіть дощ.

«Мені навіть більше сподобалося грати і веселитися, коли йде дощ! Мама і тато дозволили залишитися на дворовому святі, і самі не пішли додому», - поділився учасник дворових забав, 8-річний Єгор Малишев.

«Це добрі свята, які допомагають згадати, своє дворове дитинство - щасливе і безтурботне. Мені сподобався конкурс «Вгадай знаменитість», тому що він залучає пасивних батьків. Якщо ми хочемо, щоб діти були активними, то і самі повинні проявляти ініціативу. Батьки повинні з дітьми танцювати, малювати, і все буде добре», - говорить учасниця сімейного заходу, дніпрянка Світлана.

Також під час дворових свят організатори вручають приз переможцю конкурсу читачів газети «Життя Дніпра». Так Лідії Дмитрівні Петровській вручила подарунковий сертифікат депутат фракції «Опозиційна платформа - За життя» в міськраді Дніпра Олена Степанян.

«Я завжди чекаю, коли принесуть новий випуск «Життя Дніпра». Люблю читати про дитячі заходи і дізнаватися, як проходить озеленення міста. На житловому масиві Тополя живу з 1977 року, але таких якісних змін, як зараз відбувається завдяки Геннадію Гуфману, ще не бачила. Спасибі, що не забуває про нас!», - каже переможниця.

Опубликовано: 28 травня 2019