За підтримки «Опозиційної платформи - За життя» в Дніпрі відбувся творчий конкурс

Третій рік поспіль в День захисту дітей в Дніпрі за сприяння міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» пройшла акція «Життя очима дитини».

Протягом двох днів в різних районах міста на десяти локаціях юні художники Дніпра створювали власну «картину життя». На своїх малюнках діти зображали казкових персонажів, космос, сім'ю, домашніх вихованців, національні символи, намалювали портрети мам.

«Мета акції - не тільки відкрити нові таланти і дати можливість проявити дітям творчі можливості. Ми провели цей захід ще й для дорослих, щоб вони побачили, чого діти від нас чекають, і які завдання перед нами ставлять», - розповів Геннадій Гуфман, керівник партійної організації «Опозиційна платформа - За життя» в Дніпрі.

Деякі діти прийшли на конкурс разом з братами і сестрами, взяли з собою друзів. У парк Шевченка приходили брати участь в конкурсі цілими футбольними командами. Також організатори зустрічали і постійних учасників конкурсу.

На одному з житлових масивів міста малювала Даша Орел. Тема її малюнка - турбота про планету. У минулому сезоні малюнок Даші потрапив на бігборд.

«Всій моїй родині подобаються конкурси та акції, які влаштовує «Опозиційна платформа - За життя» в нашому місті. Ми брали участь і в конкурсі квітів, і в новорічних акціях ... Завжди цікаво!» - каже постійна учасниця конкурсу.

Олеся, мешканка Соборного району, розповіла, що в конкурсі «Життя очима дитини» її сини беруть участь вже вдруге. У минулому році юні художники вже демонстрували свої таланти і навіть отримали цінні призи.

Всі малюнки організатори розмістять в інтернет галереї на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, де за допомогою голосування визначать найцікавіші роботи в різних номінаціях. 14 липня на Великому родинному святі номінанти отримають призи, а всі учасники - пам'ятні сувеніри.

Опубликовано: 4 червня 2019