Рабінович: Ми обіцяли зшивати країну - ми почали це робити!

Політична партія «Опозиційна платформа - За життя» першою почала діалог з Російською Федерацією про зниження ціни на газ для України.

Ось і сьогодні лідери партії - Віктор Медведчук і Юрій Бойко - знаходяться в Санкт-Петербурзі, де провели переговори з главою «Газпрому» Олексієм Міллером з даного питання.

«Всі заяви українських політиків взяти і знизити ціну на газ і в 8 разів, і навіть в 10 разів, не маючи на те інструментарію, - чистої води популізм. Такий інструментарій є тільки у нашій партії, і ми готові до того, щоб після перемоги на парламентських виборах «газове» питання вирішити протягом декількох тижнів» - заявив народний депутат, співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в ефірі телеканалу «112 Україна» візит в РФ глави політради партії Віктора Медведчука та співголови політичної сили Юрія Бойка.

Політик розкритикував підхід української влади до управління економікою в цілому і до газового питання зокрема.

«Порядні люди завжди розділяють політику і економіку. Професійні управлінці повинні дбати про інтереси держави і купувати, в даному випадку газ, у того, хто продає дешевше. А у нас же суцільний «патріотизм», але тільки за рахунок кишені людей. Ось, я - патріот - буду купувати російський газ з накруткою у 100%, назву його словацьким, і люди в це повірять і за це заплатять тільки тому, що так буде «патріотично». Але люди розумні - вони розберуться, де патріотизм, а де обман» , - упевнений Вадим Рабінович.

Прокоментував співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» і минулий 6 червня в Києві Всеукраїнський об'єднавчий з'їзд, на якому була представлена ​​команда людей, які поведуть політичну силу на дострокові парламентські вибори, а також розповів головні завдання і цілі, які стоять перед нею.

Зокрема, Вадим Рабінович прокоментував несподівану появу в списку партії Іллі Киви.

«Так, не все так просто, і поява в рядах наших партійців Іллі Киви викликало неоднозначну реакцію з боку моїх колег. Так, це була моя пропозиція взяти його в список «Опозиційною платформи - За життя», і я зумів довести, чому це буде правильно. Більш того, якби я встиг витягнути Миколу Карпюка з російської в'язниці (а я сподіваюся, що це станеться вже дуже скоро), я б і йому запропонував місце в партії - як би хто не обурювався. І знаєте чому? Тому що ми обіцяли зшивати країну - і ми почали це робити. Всім нам нарешті потрібно зрозуміти: або ми зшиваємо країну, або ріжемо її. Або ми якимось чином підтягуємо одне до іншого, або ми знову ж ріжемо по живому. Нам треба розуміти людей з іншим менталітетом, треба розуміти людей, які живуть в різних регіонах. Або ми єдина країна, або ми - політики - спеціально її руйнуємо. Це була політика Ющенко, це була політика Януковича, це була політика Порошенко - стравлювати людей один з одним і при цьому тихо красти у всіх. І якщо ми цього не зрозуміємо, тоді ми не країна, а недоноски кожної окремої волості»- заявив Вадим Рабінович.

Політик звернувся до українців з проханням, щоб вони правильно ставилися до всіх процесів. «Я хочу, щоб люди зрозуміли одну важливу річ: хочемо ми того чи ні - ми повинні зшивати Україну. Крапка», - заявив він.

Прокоментував Вадим Рабінович і можливого подальшого об'єднання опозиційних сил.

«Спочатку в єдиній команді об'єдналися два найрейтинговіших політика Південного Сходу - Юрій Бойко та Вадим РабІнович. Це був перший крок. Другий - я віддав Юрію Бойку перше місце в списку партії, тому що це вкрай важливо для світу - ніхто з українських політиків цього б не зробив. На з'їзді я виступив перед делегатами і пояснив своє рішення: занадто коротка дистанція між президентськими і парламентськими виборами, і тому Бойко, який має сьогодні більший рейтинг, зобов'язаний йти першим номером у списку - це потрібно партії. Своїм же рішенням я ще раз всім продемонстрував, як треба любити не себе, а свою країну і своїх виборців», - підкреслив Вадим Рабінович.

«З нами об'єдналися десятки партій, з нами об'єдналися десятки громадських організацій - ми будемо сідати і далі розмовляти, шукати шляхи виведення країни з кризи. Що ж стосується нових учасників - з нами можуть об'єднуватися всі ті, хто розділяє наші принципи і підтримує три головних гасла: наше гасло - світ, наше гасло - економічне процвітання, наше гасло - припинення тарифного геноциду. Ось всіх тих, хто їх розділяє і підтримує не на словах, а на справах, ми чекаємо їх в нашій команді», - заявив співголова «Опозиційною платформи - За життя».

Вадим Рабінович також зазначив: «Люди повинні розуміти: хто виконує передвиборні обіцянки - той гідний керувати державою. Хочу нагадати, що за 4,5 роки свого політичної діяльності я ні разу не проголосував за те, що порушує мої передвиборні обіцянки».

«Для нас було два періоди. Після перемоги Володимира Зеленського ми вважали, що всім можна розслабитися, і завдяки зусиллям нового президента в Україні встановиться мир. Але минуло кілька тижнів, і всі зрозуміли: ми знову «йдемо в НАТО», знову воюємо з Росією... Думаю, що люди належним чином оцінять нову владу, яка за такий короткий час вже порушила всі свої обіцянки», - заявив Вадим Рабінович, висловивши впевненість у тому, що український народ - дуже мудрий народ.

«Я знаю одне: ми йдемо на вибори, щоб перемагати. Ми йдемо на вибори, щоб пояснювати людям, як ми збираємося виправляти ситуацію реально, а не просто базікати, що ми її виправимо або виправили. Я вірю в те, що українці - народ розумний, і це він показав на президентських виборах. На президентських виборах ми серцем, правильно проголосували за Зеленського проти Порошенка. А ось на парламентських треба проголосувати розумом за «Опозиційну платформу - За життя». Ми націлені на перемогу - ми йдемо на вибори, щоб перемагати, щоб побудувати іншу країну - сильну, процвітаючу, успішну Україну - «Швейцарію Східної Європи», - резюмував Вадим Рабінович.

Опубликовано: 8 червня 2019