На Закарпатті «Опозиційна платформа – За життя» провела велозаїзд з розіграшем подарунків

Спортивний захід відбувся за підтримки Виноградівського міськрайонного осередку політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»

Об’єднати молодь та популяризувати здоровий спосіб життя – основна мета чергового велозаїзду у Виноградові. У заході взяли участь 64 велосипедисти з Виноградова, Онока, Нового села та Олешника. Учасники стартували з центральної площі Миру та організовано у супроводі поліції проїхалися вулицями Виноградова.

А після завершення велозаїзду серед зареєстрованих учасників провели розіграш велосипеда. Щасливим власником цінного призу став маленький виноградівець Мирон. Батьки хлопчика підтримують активний спосіб життя та особливо вдячні та вдячні ініціаторам проведення велозаїзду.

«Така ініціатива допомагає популяризувати спорт, а також це зайва можливість згуртувати усіх небайдужих виноградівців», - зазначив член осередку Іван Греченюк.

Організатори запевняють, велозаїзди організовуватимуть і далі. Адже такі заходи якнайкраще приковують любов до спорту та активного способу життя.

Опубликовано: 18 червня 2019