У Вінниці активісти молодіжної організації «Опозиційна платформа –За життя» долучилися до чергового антинаркотичного рейду

15 червня у Вінниці активісти молодіжної організації «Опозиційна платформа –За життя» долучилися до чергового антинаркотичного рейду, під час якого традиційно замальовували рекламу сайтів, які продають наркотики.

«Написи на фасадах будівель та біля навчальних закладів поновлюються і збільшуються у кількості навіть після того, як їх зафарбовують. Це є неприпустимим! Проблема поширення реклами продажу наркотиків онлайн набула загрозливих масштабів, тож для того, аби це побороти, потрібно об’єднати зусилля», – зауважив партійний активіст Максим Бабич.

«Ми, небайдужі громадяни України, будемо ходити вулицями нашого міста та замальовувати нарконаписи. Таким чином, власноруч зробимо ту роботу, яку не спромоглися виконати комунальні служби. Закликаємо однодумців, громадські організації та активну молодь долучитися до рейду та допомогти у боротьбі за здоров’я нації, за майбутнє нашої держави», – наголосив керівник молодіжної організації «Опозиційна платформа – За життя» Віталій Горбаневич.

«Ми не можемо стояти осторонь того, як засилля наркотичних речовин отруює життя вінничан. Молодь — це майбутнє держави і тому сьогодні ми маємо виробити чітку стратегію виховання молодого покоління, формування його світогляду»,- підкреслила активістка молодіжної організації Вікторія Мєллєр.

Після спільного фото, розділившись на групи, активісти розібрали балони з фарбою та рушили в двори, де зосереджується реклама наркотиків на стінах.

Учасники акції пішли вулицями Замостянського району, особливу увагу приділяючи дворам багатоповерхівок – там найбільше зустрічається надписів з подібної реклами.

Опубликовано: 18 червня 2019