Конкурс «Міські Квіти-2019» побив кілька рекордів, а організатори провели додатковий розіграш

У самому квітковому конкурсі Дніпра взяло участь близько тисячі осіб. Завдяки учасникам і організаторськім здібностям команди «Опозиційної платформи - За життя» акція «Міські квіти-2019» побила декілька рекордів, а також організувала додаткових конкурс.

«Сотні клумб з'явилися у дворах багатоповерхівок Дніпра завдяки конкурсу «Міські квіти». Стільки ж історій їх створення ми почули від жителів, коли вручали їм квіткові набори. Важливо, що чуйних людей багато і ідея створювати красу знаходить відгук. Такі проекти потрібні людям і ми будемо їх продовжувати», - сказав Геннадій Гуфман, керівник Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя».

Команда «Опозиційної платформи - За життя» вирішила заохотити людей, які дізналися про акцію з початком розвезення, давши їм шанс взяти участь в додатковому конкурсі. Організатори розіграли 15 наборів квітів серед 61 запізнилися на основний конкурс.

Скоро стартує заключний етап конкурсу. Найтурботливіші квітникарі отримають заохочувальні призи, а для підвищення шансів на успіх необхідно опублікувати фотографію своїх красивих клумб в групі в соціальній мережі Facebook.

 

Опубликовано: 19 червня 2019