Юрій Солод: Турбота про людей постраждалих від війни - це крок назустріч миру

Про це сьогодні, у Всесвітній день біженців, заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод.

«За офіційними даними на сьогодні в Україні зареєстровано 1 мільйон 385 тисяч переселенців. За останній тиждень їх кількість збільшилася на 1 331 людини. Тільки на території Донецької області проживають понад 486 тисяч переселенців. Після переїзду з неконтрольованих територій ці люди не отримали ніякої підтримки держави. Навпаки - вони опинилися в ситуації, коли регулярно порушуються їхні права - на пенсію, соціальні виплати, вони не отримують допомоги у питанні евакуації, немають ні тимчасового, ні постійного житла. Це - проблема загальнонаціонального масштабу, і її необхідно терміново вирішувати. Турбота про людей має стати головним пріоритетом порядку денного!»,- підкреслив Юрій Солод.

Також нардеп назвав неприпустимим соціальну політику щодо переселенців та образливі висловлювання міністра Андрія Реви на адресу пенсіонерів Донбасу.

«Ми звернулися до суду і будемо домагатися, щоб Рева не тільки пішов у відставку, а й поніс кримінальне покарання за дискримінацію людей і розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Ті знущання чинної влади, які переселенці терпіли п'ять років, повинні припинитися. Повинні бути підвищені соціальні стандарти, відновлені виплати пенсій, передбачені компенсації за зруйноване житло і скасовані всі дискримінаційні норми. Ми розробили комплексну Програму підтримки переселенців, зареєстрували законопроекти, і будемо домагатися їх прийняття та виконання. Ми зробимо все, щоб захистити людей, забезпечити мир, роботу і достаток кожній родині!», - резюмував Юрій Солод.

Нагадаємо, за ініціативою Юрія Солода був створений проект «Дорога життя» - громадський рух, основна мета якого - турбота про людей. З початку бойових дій і по сьогоднішній день волонтери «Дороги життя» надають юридичну, гуманітарну та психологічну допомогу переселенцям та мирним людям, постраждалим від війни.

Опубликовано: 20 червня 2019