На Закарпатті партійці дбають не лише про економічний, а й про фізичний розвиток громади

Фестиваль виник завдяки ініціативі голови Полянської ОТГ Івана Дрогобецького. Масштабний захід проводять вже вдруге. Цього разу його влаштували під патронатом Закарпатської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

В рамках фестивалю також вдруге відбувся Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Економіка здоров’я – багатство і сила територіальної громади». Під час круглого столу науковці зазначили, що здоров’я вже давно стало найважливішим  чинником розвитку громади, тому й дбати про людей потрібно на адміністративному рівні.

Саме такий підхід почала розробляти Полянська ОТГ на чолі з головою громади Іваном Дрогобецьким, коли 16 лютого 2018 року започаткувала перший Міжнародний науково-практичний круглий стіл «Система електронного управління публічним здоров’ям територіальної громади». Ця лінія була продовжена на Першому фестивалі «Поляна сили» з Самітом здорового способу життя. На цьому саміті зі участю представників усіх областей України була створена Національно мережа громадського здоров’я.

Під час другої міжнародної науково-практичної конференції продемонстровано практичні підходи й доступні для громади інноваційні технології та методи управління громадським здоров’ям. Їх узагальнена сукупність дозволить реалізувати на базі Полянської ОТГ першу пілотну модель такої системи.

Відзначимо, під час фестивалю «Поляна сили» було встановлено рекорд України «Наймасовіше одночасне підтягування на перекладині». Досягнення внесено до Національного реєстру рекордів України .

Втім, керівник Полянської ОТГ Іван Дрогобецький не забуває й про економічний розвиток громади та ділиться досвідом й результативними напрацюваннями з іншими громадами в тому числі і за кордоном.

«Стратегію розвитку громади, яку успішно реалізовують у Полянській ОТГ, обговорювали із залученням широкого кола громадськості. Економічний план розвитку розрахований до 2025 року», - заявив він.

Опубликовано: 21 червня 2019