Наталія Леонченко: Ми зобов’язані забезпечити переселенцям зі сходу безпечні умови проживання

 таким закликом до своїх колег-депутатів Житомирської міської ради звернулася опозиційний депутат Наталія Леонченко, кандидат у народні депутати України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по округу №62.

«З початком бойових дій на Донбасі Житомир активно приймає внутрішньо переміщених осіб. Міська влада всіляко намагається забезпечити постраждалих дахом над головою, роботою; діти повністю реалізовують своє право на освіту», — зазначила Наталія Леонченко.

Проте через нещодавно прийняте рішення про продаж готелю «Житомир», об’єкту комунальної власності, де мешкає частина переселенців, умови їхнього проживання можуть значно погіршитися.

Так, до гуртожитку профтехучилища по вулиці Старовільській заплановано переселити близько 30 осіб, проте він має небезпечні внутрішні електромережі. До початку серпня, коли новий власник готелю «Житомир» переоформить документи, питання з житлом для пенсіонерів, одиноких матерів та дітей з обмеженими можливостями повинно бути вирішене, підкреслила Наталія Леонченко.

«Гуртожиток перебуває на балансі Міністерства освіти й не має фінансової можливості замінити електромережі. Єдиний варіант — надати грошову підтримку тим людям, які буду переселені до нього, з тим, аби вони самотужки замовили виконання необхідних робіт. Це найменше, що ми можемо зробити для співгромадян, які у 2014 році, тікаючи від війни, не виїхали з країни, а попросили прихистку у своєї батьківщини», — резюмувала Наталія Леонченко.

Опубликовано: 21 червня 2019