Юрій Павленко: Перші 30 днів роботи новообраного президента пройшли малопродуктивно

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко в ефірі ток-шоу «Український формат» на телеканалі «NewsOne». У студії обговорили перший місяць роботи Володимира Зеленського на посаді Президента України.

«Перший місяць роботи новообраного президента пролетів швидко і малопродуктивно. Фактично нічого за цей час в Україні не змінилося. Вимоги і проблеми людей, які були місяць тому – актуальні і до нині. Люди так само потерпають від космічних тарифів, від цін, які є непідйомними не те що для пенсіонера, а навіть для працюючого. Українці сьогодні так само вимагають миру. Люди підтримують прямі переговори і хочуть бачити дієві кроки від нової влади заради припинення війни», — підкреслив Юрій Павленко.

За словами політика, у питанні конфлікту в Донбасі Зеленський повторює риторику Порошенка — ніяких переговорів, ніяких автономій у складі України, ніяких амністій. Він сподівається, що санкції зупинять війну — і це помилкова позиція, яка заводить в глухий кут весь процес досягнення миру.

Крім того, люди обурені «жартами» найближчого оточення Зеленського про те, що тарифи ніхто знижувати не збирається, що нищівна для вітчизняної медицини «реформа» Супрун триватиме.

«Оцінка Володимира Зеленського є допустимо мінімальною, аби ще залишатися Президентом України. Наприклад, що стосується кадрової політики, то у сфері захисту дітей новообраний президент повністю перебрав ту політику бездіяльності, яка була за Порошенка. Для мене особисто це сигнал, що ніяких змін очікувати не слід. Тому ми маємо бути активними і змусити президента діяти в інтересах країни та її громадян», — наголосив парламентарій.

Політик зазначив, що ситуація зміниться лише після парламентських виборів.

«До влади повинні прийти відповідальні політики, які будуть думати не про дрес-код, а про країну і становище людей. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ готова до формування коаліції і уряду народної довіри. Ми йдемо до парламенту з чітким планом дій уже в перші сто днів при владі. Наші пріоритети: мир, зниження комунальних тарифів, допомога українським сім'ям, державні інвестиції в економіку та розвиток регіонів. Це те, що ми збираємося робити і зробимо», — резюмував Юрій Павленко.

Опубликовано: 21 червня 2019