Дубовий: Президенту потрібно не по Європах роз'їжджати, а негайно вирішувати питання миру в Україні

Дані соціологічних досліджень показують, що президент Володимир Зеленський не виправдав очікування українців. Це закономірно, тому що він не виконує свої передвиборчі обіцянки.

Про це в прямому ефірі телеканалу «NewsOne» заявив член політради, голова Луганської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Ростислав Дубовий.

«Хочу нагадати, що саме жителі півдня і сходу країни в першу чергу повірили Володимиру Зеленському та віддали за нього свої голоси. Що ми маємо по закінченню місяця президентства? Дежавю! Жоден крок нового президента не демонструє курс на негайне припинення бойових дій і встановлення миру на Донбасі. Замість цього Зеленський використовує ту ж саму агресивну риторику, як і його попередник», - вважає політик.

Він уточнив, що за останні тижні загострилася ситуація на Донецькому і Маріупольському напрямках, а план по встановленню миру, представлений його політичною силою, до сих пір не взяли на озброєння.

«Я голосував за Зеленського, тому що він казав, що «готовий піти на все, аби тільки не гинули герої». Однак цього не сталося!.. Припинити війну можна тільки шляхом ведення прямих переговорів Києва з Луганськом, Донецьком і Москвою - на цьому наполягає партія «Опозиційна платформа - За життя». Саме ми розробили План-концепцію щодо врегулювання кризи на Південному Сході України, який підтримали в Луганську, в Донецьку і в Москві. А це означає, що його готові реалізувати всі і для встановлення миру не потрібно їздити до Європи», - резюмував Ростислав Дубовий.

Опубликовано: 21 червня 2019