ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ представила своїх кандидатів у народні депутати від Донецької області

21 червня на Форумі Миру в Краматорську Юрій Бойко та Наталія Королевська представили команду кандидатів в депутати по мажоритарних округах Донецької області.

«Наша команда кандидатів від Донецької області - це справжні професіонали, які не на словах знають ціну миру. Люди, які першими прийшли на допомогу мирним жителям, коли на Схід України прийшла війна - рятуючи дітей та людей похилого віку, відновлюючи інфраструктуру, захищаючи інтереси рідного регіону. Разом ми зможемо повернути мир ти стабільність, захистити людей та зробити все, щоб відродити Донбас», - сказав у своєму виступі засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Представники органів місцевого самоврядування, громадські діячі, підприємці, лідери громадської думки Донецької області, підтримали ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ як єдину політичну силу, яка має чіткий план по відновленню миру в Донбасі.

«Нельсон Мандела сказав - воювати і руйнувати дуже легко. Справжні герої - це ті, хто встановлює мир і починає будувати! Сьогодні у всіх нас є унікальний шанс повернути мир, повернути нашу країну, якою ми будемо пишатися, в якій жінки будуть народжувати й виховувати дітей, адже саме діти - сенс нашого життя. І те, як ми зможемо використати цей шанс, залежить від нас з вами. Наша команда йде перемагати - перемагати бідність, непрофесіоналізм і неадекватність. Я впевнена, з такою командою, перемога буде за нами. Вірю в вас! Вірю в нашу перемогу! Вірю в Донбас!» - заявила Наталія Королевська.

Згідно з рішенням з'їзду партії, в одномандатних виборчих округах Донецької області кандидатами у народні депутати України висунуто:

Округ №45 - Анастасія Петренко, координатор гуманітарних місій Національної платформи «Жінки за Мир» в Донецькій області

Округ №46 - Федір Христенко, меценат, підприємець

Округ №47 - Юрій Солод, народний депутат України, засновник Благодійного фонду «Дорога життя - допомога людям Південного Сходу»

Округ №48 - Олександр Шевченко, депутат Краматорської міської ради

Округ №49 - Валерій Гнатенко, мер міста Дружківка

Округ №50 - Катерина Сахарова, директор «Покровської районної організації людей з інвалідністю»

Округ №51 - Андрій Альоша, президент фінансово-промислової корпорації DMS

Округ №52 - Олег Погодін, керівник Донецької регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», керівник благодійного фонду «Дорога життя»

Округ №57 - Владислав Філімонов, член політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

Округ №58 - Валентин Рибачук, заступник директора з розвитку та правових питань ДП «Укрхімтрансаміак»

Округ №59 - Володимир Мороз, голова Мар'їнської районної державної адміністрації

Округ №60 - Артем Марчевський, генеральний продюсер телеканалу «112-Україна»

Опубликовано: 21 червня 2019